Halloween, 27 oktober 2010

Op een donkere, druilige avond rijden wij in onze halloween uitmonsteringen naar het halloween schieten toe. We zien een grote man in middeleeuwse kledij naar de sporthal lopen. Buiten staat een vreemd uitgedoste vogel in een net pak. Binnen een jonkvrouwe, twee leden van de band Maiden (voor de ouderen onder ons een soort Kiss), een eng monster in een lang gewaad, een lieftallig engeltje, een heks, een spinnekapsel en nog wat monsterachtige figuren. Zo'n twintig mensen waren gekomen waaronder ook verkleedde toeschouwers.

Wij moeten in het half donker gaan schieten op vlaggetjes, te weten een spookje, een spin in het web en een doodshoofd. Door de belichting waren doelwitten op de buitenste doelpakken niet te zien, de overige doelpakken waren vaag zichtbaar. Het was dan ook schieten in de blind. Twee heultjes geschoten. In de pauze gaan een aantal vreemd uitgedoste figuren de mensen in de C1000 de stuipen op het lijf jagen.
De jonkvrouwe in ons midden liet zich niet kennen en schoot na uitgedaagd te zijn vol goede moed op de hoog hangende basketbalkorf. De pijl kwam met een klap tegen het bord en kaatste terug tot voor de voeten van de uitdager. Gelukkig was de pijl ongeschonden en de uitdager dacht over zichzelf hetzelfde.
Eind van de avond de prijsuitreiking. De winnaars vielen in de groep die anders (foutief) de punten noteerde. De prijzen voor de verliezers vielen dan ook in de groep die wel op een goede manier de punten noteerde. Maar dit mocht de pret niet drukken. De prijs voor het mooiste kostuum kreeg een van de leden van Maiden, Jorden.
Een leuke en geslaagde avond. Wat zal halloween ons volgend jaar brengen?
Erik en Els